07 Грудня, 2021 р., 11:40
Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Долинської громади!
06 Грудня, 2021 р., 15:47
Сьогодні з нагоди Міжнародного дня волонтера  та Дня Збройних Сил України у приміщенні міської ради відбулося нагородження відзнаками Долинської міської ради. За вагомий внесок  у розвиток волонтерського руху, активну благодійну і гуманістичну діяльність нагороджено Грамотами Долинської міської ради волонтерів і учасників бойових дій на Сході країни
06 Грудня, 2021 р., 09:39
Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!
03 Грудня, 2021 р., 16:18
В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулось засідання круглого столу з суб’єктами взаємодії, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашнього насильства в Долинській громаді.
03 Грудня, 2021 р., 14:16
3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Відзначення цього дня дозволяє привернути увагу суспільства до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві  чи під час дорослого життя.
03 Грудня, 2021 р., 13:35
02 грудня 2021 року проведено чергове засідання комісії з житлових питань виконавчого комітету міської ради. На засіданні комісії розглядалися  заяви  та документи  жителів територіальної громади щодо постановки на чергу квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов,  заяви громадян про внесення змін до особових справ громадян, які перебувають на черзі квартирного обліку, про переоформлення черги квартирного обліку, про зняття з черги квартирного обліку дитини, позбавленої батьківського піклування, яка забезпечена житлом за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
01 Грудня, 2021 р., 15:47
Шановні працівники прокуратури щиро вітаю Вас з професійним святом.
30 Листопада, 2021 р., 13:53
30 листопада 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради, яке провів міський голова Євгеній Звіздовський. На порядок денний було винесено 52 питання.