Перелік послуг

ВІДДІЛ

З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРИЙМАЄ ЗАЯВИ:

НА ПРИЗНАЧЕННЯ ДОПОМОГ:

1. ДЕРЖАВНА  ДОПОМОГА СІМ’ЯМ З ДІТЬМИ;
  2. ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ;
  3. ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ З ДИТИНСТВА ТА ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ;
  4. ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА ОСОБАМ, ЯКІ НЕ МАЮТЬ ПРАВА НА ПЕНСІЮ, ТА ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ;
  5. КОМПЕНСАЦІЙНІ ВИПЛАТИ ТА ДОПОМОГИ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ В НАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ;
  6. ТИМЧАСОВА ДЕРЖАВНА ДОПОМОГА ДІТЯМ;
  7. СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА НА ДІТЕЙ СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БАТЬКАМ-ВИХОВАТЕЛЯМ І ПРИЙОМНИМ БАТЬКАМ;
  8. КОМПЕНСАЦІЯ ЯК ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ, ЯКА НАДАЄ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ;
  9. ГРОШОВА КОМПЕНСАЦІЯ ЗАМІСТЬ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ ПУТІВКИ;
  10. КОМПЕНСАЦІЯ ВАРТОСТІ САМОСТІЙНОГО САНАТОРНО-КУРОРТНОГО ЛІКУВАННЯ;
  11. ПІЛЬГА НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПАЛИВА;
  12. ПІЛЬГА НА ПРИДБАННЯ СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ;
  13. ОДНОРАЗОВА ВИНАГОРОДА ЖІНЦІ, ЯКІЙ ПРИСВОЄНО ЗВАННЯ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ УКРАЇНИ “МАТИ-ГЕРОЇНЯ”;
  14. ОДНОРАЗОВА МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА ОСОБІ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ;
  15.  ДОПОМОГА НА ПОХОВАННЯ;
  16. ТИМЧАСОВА ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА НЕПРАЦЮЮЧІЙ ОСОБІ, ЯКА ДОСЯГЛА ЗАГАЛЬНОГО ПЕНСІЙНОГО ВІКУ, АЛЕ НЕ НАБУЛА ПРАВА НА ПЕНСІЙНУ ВИПЛАТУ;
  17. ДОПОМОГА НА ДІТЕЙ, ЯКІ ВИХОВУЮТЬСЯ У БАГАТОДІТНИХ СІМ’ЯХ;
  18. СУБСИДІЯ НА ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ТА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПАЛИВА ТА СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ;

НА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ:

- КОМУНАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ “ДОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ”;

- КОМУНАЛЬНОЮ УСТАНОВОЮ “ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”.

Для призначення допомоги при народженні дитини за умови пред’явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подається:

1) заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина;

2) копія свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналу).

Жінки, які мають зареєстроване місце проживання на території України і народили дитину під час тимчасового перебування за межами України, подають видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Допомога при народженні першої та кожної наступної дитини призначається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (860,00 грн. щомісяця до досягнення дитиною трирічного віку)

Також при народженні дитини надається одноразова натуральна допомога "пакунок малюка" у строк, що не перевищує 30 календарних днів з дня народження дитини у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Вартість одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" відповідно до бюджетного фінансування становить не менш як три розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років, встановленого законом на дату її видачі, та не зараховується до розміру допомоги, передбаченої частиною першою цієї статті.

Щодо отримання житлових субсидій з 1 березня 2021 року заяви з необхідними документами приймаються посадовими особами виконавчого органу Долинської міської ради  за адресою: вул. Соборності України, 50.

Для призначення житлової субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає за зареєстрованим місцем проживання (орендарі, внутрішньо переміщені особи - за фактичним місцем проживання):

1). заяву;

2). декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за формою, встановленою Мінсоцполітики (далі - декларація);

3). довідки про доходи - у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня у ДПС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом структурного підрозділу з питань соціального захисту населення у порядку, встановленому цим Положенням. У разі неможливості підтвердити такі доходи довідкою до декларації додається письмове пояснення із зазначенням їх розміру;

4). копію договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (у разі наявності);

5). договір наймання (оренди) житла (у разі наявності).

Субсидія призначається з травня (або місяця звернення) до кінця наступного опалювального сезону.

Заява та декларація також можуть бути надіслані поштою або в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг “Портал Дія”, офіційний веб-сайт Мінсоцполітики (з накладенням кваліфікованого електронного підпису).

Особи, які належать до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Пільги на ЖКП деяким категоріям.

Пільгові категорії:

• Особа з інвалідністю 1 групи внаслідок війни (прирівняні особи);
  • Особа з інвалідністю 2 групи внаслідок війни (прирівняні особи);
  • Особа (ЧАЕС) – 1 категрія;
  • Особа (ЧАЕС) – 2 категрія - ліквідатор;
  • Особа (ЧАЕС) – 2 категрія - потерпілий;
  • Особа (ЧАЕС) – 3 категрія;
  • Дружина (чоловік) (ЧАЕС) померлого громадянина 1 категорії;
  • Дружина (чоловік) (ЧАЕС) померлого громадянина 2 категорії;
  • Дружина (чоловік) (ЧАЕС) померлого громадянина 3 категорії;
  • Дитина (ЧАЕС) померлого громадянина;
  • Дитина (ЧАЕС) потерпіла;
  • Дитина (ЧАЕС) - особа з інвалідністю;
  • Опікун дітей померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою;

Пільгами на ЖКП зі знижкою 100% в межах норм, користуються:

• Особа з інвалідністю 1 групи внаслідок війни (прирівняні особи);
  • Особа з інвалідністю 2 групи внаслідок війни (прирівняні особи);

Пільгами на ЖКП зі знижкою 50% в межах норм, користуються:

• Особа (ЧАЕС) – 1 категрія;
  • Особа (ЧАЕС) – 2 категрія - ліквідатор;