03 ЧЕРВНЯ 2024 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 03.06.2024 17:11

НА ПОРЯДОК ДЕННИЙ БУЛО ВИНЕСЕНО ТАКІ ПИТАННЯ:

Про склад комісії з питань захисту прав дитини.

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського  піклування ххххх

Про внесення змін до складу координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Долинській міській раді

Про внесення змін до складу робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення при Долинській міській раді.

Про внесення змін до складу спостережної комісії при Долинській міській раді.

Про внесення змін до складу комісії з питань встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I чи II групи та особами, які потребують постійного догляду.

Про визначення порядку встановлення факту здійснення догляду (постійного догляду).

Про погодження звіту про виконання бюджету Долинської міської територіальної громади за І квартал 2024 року.

Про затвердження змін до комплексної схеми розміщення архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Долинська та надання дозволу на розміщення тимчасової споруди ФОП Касьяненко А.І.

Про затвердження оновленого посадового складу місцевого комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури та Положення до нього.

Про затвердження оновленого складу житлової комісії при виконавчому комітеті Долинської міської ради .

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06 березня 2023 року /102.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04 жовтня 2023 року /381.

Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Долинська .

Про затвердження посадового складу комісії по обстеженню зелених насаджень, які підлягають видаленню на території Долинської міської територіальної громади

Про затвердження посадового складу комісії з питань розгляду розрахунків по цінах та тарифах за комунальні послуги на території Долинської міської територіальної громади

Про затвердження посадового складу постійно діючої міжвідомчої комісії з питань відключення від мереж централізованого опалення та влаштування індивідуального опалення у квартирах багатоквартирних житлових будинків м. Долинська.

Про затвердження оновленого складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті  Долинської міської ради.

Про чергу квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Про погодження тарифів на платні медичні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством "Долинська центральна лікарня Долинської міської ради".

Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території Долинської міської територіальної громади.

Про надання дозволу ФОП Панченко А.С. на розміщення зовнішньої реклами на розміщення зовнішньої реклами в м. Долинська.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Долинської міської ради від 25 січня 2021 року №5.

Про виключення квартири з числа службового житла.

Про продовження терміну дії спеціального ордера, виданого на службове житлове приміщення по вулиці Центральна, 161, кв.2, м. Долинська.

Про погодження проведення спортивних змагань серед команд міських територіальних громад Кіровоградської області.

Про погодження заходів дитячої акції "Літо – 2024. Перемога!"

Про тимчасове облаштування Алеї Слави загиблих Героїв.

Про видалення зелених насаджень.

Про організацію проведення заходів з евакуації в Долинській міській територіальній громаді.