Торгівля

28 Червня, 2023 р., 14:09
27 червня відбувся рейд робочої групи з обстеження ринків, закладів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення
07 Червня, 2022 р., 15:25
До уваги суб’єктів підприємництва сфери обслуговування!!!
22 Квітня, 2022 р., 15:52
ВЕЛИКОДНІЙ ЯРМАРОК У ДОЛИНСЬКІЙ
08 Вересня, 2021 р., 14:22
Звертаємо увагу, що набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю» (далі – Закон). Зокрема, внесено зміни до частини 7 статті 38 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», яким передбачено посилення соціальних гарантій для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, в частині надання права позачергового обслуговування в будь-яких касах, на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності та підпорядкування, які надають будь-які послуги населенню, у тому числі торговельні та побутові.