Джерело в Долинській

Святе джерело Всецариці

Є на Долинщині, в краю степових доріг, дивовижна місцина, де з під землі б’є чудодійне джерело. Певний час воно було занедбане. Але місцеві вірячи розчистили його і побудували поблизу новенький храм.

31 серпня 2021 року, саме у свято в честь ікони Божої Матері “Всецариця” відбувся Хресний хід до місця освячення новозбудованого храму Пресвятої Богородиці Всецариці. Зранку духовенство, гості та парафіяни Долинського благочиння від Свято-Успенського храму почали ходу. Після звершення ходи було звершено Чин освячення новозбудованого храму та образу Божої Матері “Всецариця”, а також Божественну літургію.

Фото без опису   Фото без опису

Святе джерело присвячене іконі Божої Матері “Всецариця” знаходиться на відстані 4 км на схід від м.Долинська. Це місце особливої Божої благодаті, благоговійного поклоніння святині. Тут споруджено повноцінну купіль, в якій всі охочі можуть зробити обмивання благодатними водами Джерела. Територія доглянута, багато квітів, встановлено альтанку, переодягальню, лавки.

Джерело Всецариці радо прийме всіх, хто прийде з відкритим серцем і щирою душею. Тут потрібно поводити себе, як у храмі, спокійно та шанобливо. Багатьом вірянам воно подарує зцілення від духовних та тілесних недугів.

Місце знаходження:

околиця м. Долинська

2 км від автошляху Долинська – Кривий Ріг

Кропивницький район

Кіровоградська область

Фото без опису  48.148659, 32.836587

Ікона “Всецариця”

Ікона Божої Матері “Всецариця” (грец. Пантанаса) – одна з найзнаменитіших у світі чудотворних ікон. Оригінал ікони зберігається в монастирі Ватопед, на горі Афон у Греції. Ця невелика ікона XVII століття з давніх часів приваблювала в монастир чималу кількість паломників, що шукали заступництва і втіхи у Пречистої Діви. Грецькі ченці подарували копію ікони Покровському монастирю міста Харкова.

Фото без опису   Фото без опису