“FOLK-ДОЛИНСЬКА

Щорічно на Долинщині проводиться свято фольклору “Folk-Долинськаˮ, яке вже стало візитівкою нашого краю.

Мета цього свята – популяризація українського обрядово-фольклорного мистецтва, збереження, відтворення самобутніх народних звичаїв та обрядів, виховання у молоді любові до рідного краю, бажання розвивати та примножувати народні традиції.

А яке ж свято та й без “Базарища”? Під час святкування можна прогулятися українським селом, де майстри декоративно-ужиткового мистецтва та народних промислів презентують свої роботи, серед яких багато цікавого, гарного та смачного. Є на що подивитися та що прикупити. Виглядати ефектно та бути на стилі свята допоможуть на майданчиках “Face-Art” та “Розмальовки”. На “Ігрищах” на дітей чекає розважальна програма та конкурси. Цікаві обряди для всіх закоханих проводяться біля локації “Погулянка”. А на майданчику “Козацькі викрутасиˮ – спортивні змагання. Локація “Балаганˮ запрошує всіх переглянути концертну програму, яка включає театрально-видовищні дійства (обряди, п’єси, постановки), виступи артистів, фольклорних та вокальних колективів.

Запрошуємо відвідати свято фольклору “Folk-Долинськаˮ, познайомитися з творчими колективами, а можливо проявити себе і показати свою майстерність або ж просто відпочити.

Переконані, що свято дарує незабутні враження, купу позитивних емоцій та безліч фото на згадку.