Відомості про директора

«Центр первинної медико-санітарної допомоги

Долинської міської ради»

Романченко Тетяна Олександрівна

Народилася 08 травня 1965  року в селі Кірове  Долинського району Кіровоградської області.

Освіта вища:  Дніпропетровський медичний інститут, 1990,  педіатрія.

Депутат Долинської міської ради.

Трудова діяльність

08.1990 – 07.1991  -  лікар- інтерн по педіатрії Долинської центральної районної лікарні.

07.1991 – 01.2014 -   лікар педіатр  Долинської центральної районної лікарні.

01.2014 – 07.2014  - заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення комунального закладу  «Долинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

07.2014 - 09.2018  -  головний лікар комунального закладу «Долинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

З 21 вересня 2018 року – головний лікар  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради»

З 23 липня 2020 року -   т.в.о. директора комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги   Долинської  районної ради»

З 01 грудня 2020 року  – директор комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги   Долинської  районної ради»

З 11 січня 2021 року  – директор комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги   Долинської  міської ради»

Строк найму, права, обов’язки і  відповідальність директора, умови  його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються Контрактом

Відповідно до Контракту №138/04-17/2020 від 01 грудня 2020 року та додаткової угоди  до нього умови оплати праці та тривалість основної і додаткових відпусток Директора визначаються за згодою Сторін та не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством.

За виконання обов’язків, передбачених Контрактом, Директору нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з установлених: посадового окладу у кратності 2 до  посадового окладу (ставки) працівника основної професії ( лікаря без категорії)   і фактично відпрацьованого часу; премій, надбавок, гарантійних і компенсаційних виплат, передбачених законодавством.

Розмір премії  встановлюється відповідно до Положення про преміювання за погодженням з Уповноваженим органом управління.