Регуляторна політика

09 Червня, 2022 р., 15:26
На черговій двадцять сьомій сесії Долинської міської ради від 03 червня 2022 року, були прийняті наступні рішення:
07 Червня, 2022 р., 10:59
Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308,  Долинська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради та аналіз регуляторного впливу до нього.
09 Листопада, 2021 р., 16:57
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про  впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива (крім безалкогольного) на території Долинської міської територіальної громади» та аналізу регуляторного впливу до нього
06 Травня, 2021 р., 10:10
Проєкт рішення "Про встановлення ставок орендної плати  за використання  земельних ділянок комунальної власності на території Долинської міської територіальної громади"