Захист прав споживачів

11 Квітня, 2024 р., 08:52
До уваги суб’єктів господарювання, а також жителів Долинської міської територіальної громади!
08 Грудня, 2023 р., 16:18
До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію харчових продуктів, а також жителів Долинської міської територіальної громади!
14 Червня, 2023 р., 15:35
ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ РЕАЛІЗАЦІЮ АБО ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ, А ТАКОЖ ЖИТЕЛІВ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!
09 Березня, 2021 р., 17:14
Долинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області  інформує, що у замороженому філе курячому, що експортувалось з Республіки Польща (виробник: Spd Eko-Grill, Sololka)  до країн-членів ЄС, після чого зазначену продукцію перероблено на м'ясо механічного обвалювання (відправник: Mitmar Sp. Z o.o., Glowno) та надіслано до України (отримувачі: ПП «Черарго», вулиця Львівська, 32, місто Червоноград, Львівська область, 80100; ТОВ «Фреш Фуд Лоджистікс», вулиця Лідавська, 1, місто Луцьк, Волинська область, 43016; ТОВ «Ексім Фуд», вулиця Б.Хмельницького, 10, село міського типу Куликів, Жовківський район, Львівська область, 80362), виявлено Salmonella enterica ser Enteritidis.
09 Березня, 2021 р., 16:24
Долинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області  інформує, що у шоколадках з насінням кунжуту, що експортувалось з Іспанії (виробник: Chocolates Torras SA, Ella Del Terri; постачальник: Trades SA, Barcelona) до України (отримувач: ТОВ «Галичина Опт», вул.Княгині Ольги, 5 з, м.Львів, 79021), виявлено несанкціоновану речовину оксид етилену.