ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ РЕАЛІЗАЦІЮ АБО ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ, А ТАКОЖ ЖИТЕЛІВ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 14.06.2023 15:35

Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській інформує, що у заморожених суцвіттях  броколі, які експортувалися з Польщі (постачальник:                 ProstoFrosto Sp. z о.о., Katowice) до України (отримувач: ПП «Здоровий продукт», вул. Тростянецька 47/154, м. Київ, 02175) виявлено хлорпірифос.

Про факти виявлення даної продукції  просимо інформувати Кропивницьке районне управління на електронну адресу: 01 .dpss.kr46nkr.net