До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію або обіг харчових продуктів, а також жителів Долинської міської територіальної громади!

Дата: 06.05.2021 15:41

Фото без описуДолинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області  інформує, що у заморожених курячих ніжках, що експортувались з Польщі до країн-членів ЄС, після чого зазначену продукцію перероблено на м'ясо механічного обвалювання (виробник: Cebrob S.A., Ciechanow; відправник: AMP Logistyka Sp. Z o.o., Plonsk) та надіслано до України (отримувач: ТОВ «Аркада Фінанс», вул. Журналістів, 13, м. Дніпро, 49023) виявлено Salmonella enterica ser. Enteritidis.

Про факти виявлення даної продукції інформувати  Долинське  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області на електронну адресу 09.dpss.kr@ukr.net.