До уваги суб’єктів господарювання, а також жителів Долинської міської територіальної громади!

Дата: 26.06.2024 14:14

Фото без опису

Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області  інформує стосовно неповідомлення про можливу наявність алергену (арахісу) на грецькій етикетці молочного шоколаду з мигдалем Lacmi Roshen, що експортувався з України до Греції та Кіпру.

Про факти виявлення даної продукції інформувати  Кропивницьке районне  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області на електронну адресу krop.dpss.kr@ukr.net