До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію або обіг харчових продуктів, а також жителів Долинської міської територіальної громади!

Дата: 09.03.2021 17:14

Долинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області  інформує, що у замороженому філе курячому, що експортувалось з Республіки Польща (виробник: Spd Eko-Grill, Sololka)  до країн-членів ЄС, після чого зазначену продукцію перероблено на м'ясо механічного обвалювання (відправник: Mitmar Sp. Z o.o., Glowno) та надіслано до України (отримувачі: ПП «Черарго», вулиця Львівська, 32, місто Червоноград, Львівська область, 80100; ТОВ «Фреш Фуд Лоджистікс», вулиця Лідавська, 1, місто Луцьк, Волинська область, 43016; ТОВ «Ексім Фуд», вулиця Б.Хмельницького, 10, село міського типу Куликів, Жовківський район, Львівська область, 80362), виявлено Salmonella enterica ser Enteritidis.

Про факти виявлення даної продукції інформувати  Долинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області на електронну адресу 09.dpss.kr@ukr.net.