24 Лютого, 2024 р., 10:32
Широкомасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року принесло війну на всю територію України. У спротиві російському агресору Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає. На цій страшній війні гинуть справжні Українці, наші Герої-захисники! Серед них і наші земляки!    Сьогодні в Долинській територіальній громаді вшанували  Героїв, які боронять незалежність, суверенітет. Перемогти ворога ми можемо тільки разом, гуртуючись навколо спільної мети! Ми можемо і зробимо це! Вистояли – переможемо! Вічна пам'ять і вічна слава усім загиблим Героям за волю України!
22 Лютого, 2024 р., 15:09
22 лютого 2024 року відбувся рейд робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
22 Лютого, 2024 р., 15:08
Долинський РЕМ ПрАТ "Кіровоградобленерго" повідомляє  про проведення  планових робіт, пов'язаних із тимчасовим знеструмленням споживачів, а саме:
22 Лютого, 2024 р., 15:07
22 Лютого, 2024 р., 15:00
Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» набирає добровольців до своїх лав, щоб разом протистояти ворогу та захищати державу!
20 Лютого, 2024 р., 16:24
Цьогоріч вдесяте Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.
20 Лютого, 2024 р., 11:36
20 Лютого, 2024 р., 11:36