13 Жовтня, 2021 р., 13:50
На офіційному сайті ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» опубліковано інформацію «До уваги бюджетних установ та організацій»
12 Жовтня, 2021 р., 17:03
12 жовтня 2021 року під головуванням першого заступника міського голови Ольги Гронт відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї
12 Жовтня, 2021 р., 16:41
12 жовтня 2021 року в приміщенні міської ради відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування, а саме: начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головного бухгалтера управління освіти Долинської міської ради.
11 Жовтня, 2021 р., 09:25
Відтепер у поштових відділеннях "Укрпошти" можна отримати щеплення від COVID-19. У першу чергу це стосується осіб 65+, серед яких спостерігається найвижчий відсоток летальності.
07 Жовтня, 2021 р., 09:49
06 жовтня 2021 року під головуванням першого заступника міського голови Ольги Гронт відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
06 Жовтня, 2021 р., 17:02
Внести зміни до розпорядження міського голови від 05 жовтня 2021 року номер 270 " Про скликання п'ятнадцятої позачергової сесії Долинської міської ради восьмого скликання" та викласти його в наступній редакції.  Розпорядження 272
05 Жовтня, 2021 р., 17:45
Скликати п'ятнадцяту позачергову сесію Долинської міської ради восьмого скликання 08 жовтня 2021 року о 10.00 год. в залі засідань за адресою м.Долинська, вул. Cоборності України,28.
05 Жовтня, 2021 р., 10:38
Проект "Гаряча лінія підтримки батьків після пологів"
01 Жовтня, 2021 р., 16:02
У прекрасну осінню пору ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.