28 Вересня, 2021 р., 15:43
Комісією  з питань  виявлення, взяття на облік, збереження, використання
27 Вересня, 2021 р., 16:05
Сьогодні, 27 вересня, перший заступник міського голови Ольга Гронт привітала колективи дошкільних навчальних закладів Долинської громади з Всеукраїнським днем дошкілля. Побажала міцного здоров’я, щастя, добра, натхнення, здійснення мрій та успіхів у роботі.
27 Вересня, 2021 р., 06:52
Шановні  вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Долинської громади, сердечно вітаю вас з професійним святом, яке відзначається щороку 27 вересня. Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання виховувати та надавати знання найменшим мешканцям нашого краю.
24 Вересня, 2021 р., 17:56
Відповідно до «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 5.06.2018 року, КП «Координаційний Центр» доводить до відома споживачів послуг інформацію про намір введення плати за абонентське обслуговування на послуги централізованого водопостачання .
24 Вересня, 2021 р., 17:40
Відповідно до «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 5.06.2018 року, в разі  зміни постачальника питної води для споживачів  м. Долинська,  КП «Координаційний Центр»  доводить до відома споживачів інформацію про тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.
23 Вересня, 2021 р., 11:10
23 вересня 2021 року відбулося позачергове засідання виконкому Долинської міської ради.
22 Вересня, 2021 р., 09:43
Щороку 22 вересня, у День партизанської слави, Україна вшановує учасників партизанського руху. Цей день є визнанням неоціненного внеску народних месників у перемогу над загарбниками, відновлення історичної справедливості щодо визнання масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти нацистської навали.
21 Вересня, 2021 р., 17:11
Комісією  з питань  виявлення, взяття на облік, збереження, використання
21 Вересня, 2021 р., 10:45
У середу, 22 вересня 2021 року, о 14-00 годині в приміщенні Долинської міської ради (вул. Соборності України, 28)відбудеться виїзний прийом громадян головою Кропивницької районної державної адміністрації Віталієм Пастушенком.
21 Вересня, 2021 р., 10:07
20 вересня 2021 року під головуванням першого заступника міського голови Ольги Гронт проведено засідання комісії  з визначення напрямків та об’єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.