Дата: 11.04.2024 09:35

5 квітня 2024 року відбувся рейд міжвідомчої місцевої робочої групи з протидії незаконному обігу підакцизних товарів на території Долинської міської територіальної громади, під час якого  обстежено 7 закладів торгівлі стосовно дотримання законодавства під час здійснення операцій з реалізації підакцизних товарів.

Фото без опису Фото без опису

З суб’єктами господарювання проведена роз’яснювальна робота щодо необхідності дотримання вимог законодавства у сфері ліцензування та реалізації підакцизної продукції, своєчасної сплати акцизного податку.

Особливу увагу суб’єктам господарювання слід звернути на те, що сплата податку відбувається до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів, тобто до бюджету Долинської міської територіальної громади.