Традиційно весняної пори починається місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міської територіальної громади.

Дата: 05.04.2024 15:43

Відповідно до рішення виконавчого комітету Долинської міської ради від 29.03.2024187 «Про проведення місячника з благоустрою та наведення належного санітарного стану в населених пунктах Долинської територіальної громади у 2024 році». З 01 по 30 квітня 2024 року місячник з благоустрою та наведення належного санітарного стану в населених пунктах Долинської територіальної громади та День Довкілля з прибирання територій населених пунктів - 19 квітня 2024 року. Закликаємо долучитися мешканців громади, приватних підприємців, депутатів, фермерські господарства, підприємства, установи та організації.

Метою проведення даного місячника з благоустрою є забезпечення утримання території населених пунктів Долинської міської територіальної громади у належному стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану

Чистота й порядок у рідному місті, селі завжди були справою не лише комунальних служб, але і усієї громади.

Міська рада та її виконавчий комітет запрошує кожного прийняти участь у місячнику з весняного прибирання наших населених пунктів.

Учні, студенти, пенсіонери, підприємці, керівники, жителі приватного сектору та багатоквартирних житлових будинків – не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї, вулиці.

Турбота про чистоту і благоустрій – справа кожного мешканця.

І варто пам’ятати, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять!

Рішення №187 від 29.03.2024 року