Запрошуємо жителів та гостей громади відвідати Великодній ярмарок у Долинській !

Дата: 15.04.2024 08:50

З 01 по 03 травня 2024 року з 09:00 до 15:00

на площі Шевченка (в центрі м. Долинська)

Тут ви зможете придбати якісну та смачну продукцію за доступними цінами до святкового столу: м'ясо, ковбасні вироби, пасхальна випічка, хлібобулочні вироби, кондитерські вироби, копченості, молочна продукція, сир в асортименті, овочі та фрукти, гриби,  різноманітна рибна продукція та ін.

Також вам запропонують великодні кошики та декор для них, набори для прикрашання пасок.

Для шанувальників сувенірної продукції – великий вибір кераміки, посуду, виробів із лози, шкіри, дерев’яні вироби із західної України   та місцевих майстрів, м’які іграшки.

Також Вас чекають живі квіти, саджанці, розсада.

Ви отримаєте нагоду відвідати виставку робіт вихованців та керівників гуртків КЗ «ЦДЮТ Долинської міської ради», зробити оригінальні фото біля тематичної фотозони, а також пригоститись смачною козацькою кашею.

Ласкаво просимо!