06 Вересня, 2021 р., 15:52
06 вересня 2021 року біля приміщення комунальної установи «Трудовий архів» відбулося прибирання прилеглої території, до якої долучилися ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, представники громадської організації «Ветерани Чорнобиля Долинської територіальної громади» та працівники архіву.
06 Вересня, 2021 р., 14:12
Сьогодні, 06 вересня 2021 року, вся Україна відзначає дев’яту річницю з дня заснування Центрів надання адміністративних послуг в Україні.
05 Вересня, 2021 р., 07:00
Вже традиційно на початку осені, у першу неділю вересня, в нашій країні відзначається День підприємця.
03 Вересня, 2021 р., 13:26
Статтею 44 Конституції України чітко визначено, що ті, хто працює, мають право на страйк для захисту своїх економічних і соціальних інтересів.
01 Вересня, 2021 р., 17:21
01 вересня 2021 року у залі засідань міської ради відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому розглядалося питання "Про результати обстеження будівлі Комунального закладу "Долинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Долинської міської ради".
01 Вересня, 2021 р., 17:17
Скликати чотирнадцяту сесію Долинської міської ради восьмого скликання 15 вересня 2021 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань за адресою: м.Долинська, вул. Соборності України, 28.
01 Вересня, 2021 р., 06:47
Це хвилюючий і урочистий день як для малюків, котрі цього року вперше сядуть за шкільні парти, школярів, які повертаються в школу після літніх канікул, так і для дорослих, для яких це свято назавжди запам’яталося першим дзвоником, гостинно відчиненими дверима в країну життєвої мудрості.
30 Серпня, 2021 р., 15:28
30 серпня 2021 року під головуванням першого заступника міського голови Ольги Гронт відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
30 Серпня, 2021 р., 11:01
В зв’язку з запобіганням виникнення надзвичайних ситуацій в електроенергетиці,  Долинський РЕМ ПрАТ “Кіровоградобленерго повідомляє населення району про проведення планових робіт, спрямованих на збереження життя та здоров`я людей при експлуатації електричних мереж, які будуть проводитись з 1 по 15 вересня  2021р. з відключенням електроенергії  за наступним графіком:
28 Серпня, 2021 р., 09:43
28 серпня 2021 року біля пам’ятного знаку Захисникам незалежності і суверенітету України, керівництво громади, учасники ООС (АТО), добровольці, відзначили пам’ятну дату сучасної історії України – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, започатковану указом Президента України від 23 серпня 2019 року.