Цьогоріч вдесяте Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Дата: 20.02.2024 16:24
Кількість переглядів: 169
Цьогоріч вдесяте Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055222/a502962ac7e1efb77088e8469f1d8694.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055222/0c64a7e7c3756f1aeb4d6f2ba55d8b98.jpg)
10 років тому, в лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. Вдесяте в умовах війни з росією. Нині маємо десятки тисяч загиблих від російської зброї. Але щорічно 20 лютого згадуємо тих, які першими загинули за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, щоб північний сусід не поглинув її. Імена Героїв Небесної Сотні стоять першими у мартирологу загиблих у російсько-українській війні. Адже сьогодні ми знаємо, що російська зброя була спрямована вперше проти громадян незалежної України не в лютому 2022 року, і навіть не навесні 2014, а у січні та лютому 2014 року, коли у середмісті Києва від вогнепальних поранень і газового отруєння гинули активісти Майдану.
Пам’ять про подвиг Небесної Сотні у 2024 році вшановуємо під гаслом ”Залишаємося гідними своїх Героїв!”
День Героїв Небесної Сотні увічнює людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу та стійкість громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Вшануймо гідно подвиг загиблих Героїв за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України…
Ми памятаємо…
« повернутися