До уваги співвласників багатоквартирних будинків!

Дата: 01.05.2024 15:23

До уваги співвласників багатоквартирних будинків!

30 квітня 2024 року комунальне підприємство «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді – Управитель багатоквартирних житлових будинків м. Долинська, звернулося до міської ради з листом про намір припинення надання послуги з управління.

Таким чином, у зв’язку з припиненням надання послуги з управління багатоквартирними будинками комунальним підприємством «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді з метою належного утримання багатоквартирних житлових будинків, пропонуємо власникам квартир – співвласникам багатоквартирних будинків у відповідності до статті 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» в термін до 01 червня 2024 року провести загальні збори, на яких визначитися з формою управління та визначити управителя. Належним чином оформлені протоколи загальних зборів просимо надати до міської ради не пізніше 01 червня 2024 року.

У випадку непроведення загальних зборів та ненадання відповідних протоколів у визначений термін, виконавчий комітет Долинської міської ради, з метою збереження та належного утримання житлового фонду, залишає за собою право призначити управителя багатоквартирних будинків на конкурсних засадах.

Виконавчий комітет Долинської міської ради