05 червня 2024 року відбувся рейд робочої групи з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари, лікарські засоби та пальне на території Долинської міської територіальної громади.

Дата: 05.06.2024 16:40

Фото без опису   Фото без опису

Робочою групою на території м.Долинська обстежено ряд  суб’єктів господарювання з питань встановлення ними  цін на основні продовольчі товари, лікарські засоби та пальне, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року №223.

З суб’єктами господарювання проведена роз’яснювальна робота щодо заборони підвищення цін на період дії воєнного стану.

Також наголошуємо про необхідність неухильного дотримання вимог постанови КМУ від 19 червня 2023 року №650 щодо  встановлення на період воєнного стану та трьох місяців після його припинення чи скасування граничного рівня торговельної надбавки (націнки) на продовольчі товари вітчизняного виробництва, крім товарів, маркованих як органічна продукція: борошно пшеничне вищого сорту, молоко пастеризоване жирністю 2,5 відсотка (у плівці), хліб житньо-пшеничний, яйця курячі категорії С1, птиця (тушки курячі, четвертини тушки курячої), батон та олія соняшникова рафінована, в розмірі не більш як 10 відсотків з урахуванням рекламних, маркетингових послуг, послуг з підготовки, обробки, пакування, інших послуг, пов’язаних з реалізацією відповідних товарів кінцевому споживачу.