Дата: 05.06.2024 16:36

05 червня 2024 року під головуванням першого заступника міського голови Наталії Терентьєвої відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку,  запобігання  та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

На засіданні розглянуті питання:

1.Про надання допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства на території Долинської громади.

2. Взаємодія органів Національної поліції із суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

3. Щодо поводження із постраждалими від сексуального насильства внаслідок воєнної агресії рф в Україні

4. Про запровадження механізму співробітництва територіальних громад у сфері надання послуг постраждалим від домашнього насильства.

5. Про захист прав дітей, постраждалих від насильства.

За підсумками засідання прийнято відповідне протокольне доручення.