16 Квітня, 2021 р., 15:12
Медичні та освітні заклади області потребують 26 сестер медичних (братів медичних) різного профілю.
08 Квітня, 2021 р., 13:45
Медичні та освітні заклади області потребують 157 лікарів, 24 сестри медичних (братів медичних) та 3 молодших медичних сестри (молодших медичних брата).
08 Квітня, 2021 р., 13:44
Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує пройти курс підготовки налагоджувальника верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням. Навчання розпочнеться 13 квітня поточного року. Тривалість навчання – 4 місяці.
01 Квітня, 2021 р., 09:28
Станом на 31 березня, у центрах зайнятості Кіровоградщини зареєстровано 45 вакансій з наданням житла. Більшість призначена для працевлаштування лікарів.
30 Березня, 2021 р., 11:57
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "УКРМІЛКІНВЕСТ"
30 Березня, 2021 р., 11:53
За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає професійних фахівці з роботи з автотранспортом.
23 Березня, 2021 р., 10:32
Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості області, станом на 22 березня 2021 року становила 1580 одиниць.
17 Березня, 2021 р., 14:58
Сучасний ринок агропромисловості диктує чіткі правила та висуває конкретні вимоги до своїх працівників. Агропідприємства приділяють особливу увагу практичним компетенціям своїх працівників та вимагають знання усіх тонкощів своєї справи. Слід зазначити, що останнім часом в Україні активно розвивається бджолярство.  Працюючи бджолярем у фермерському господарстві чи на власній пасіці, розвиваючи свою справу і беручи участь у виставках-ярмарках меду, можна отримувати високі доходи.
16 Березня, 2021 р., 11:28
Долинська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості запроваджує проведення міні-ярмарок, у тому числі виїзних за місцем знаходження роботодавців.
11 Березня, 2021 р., 15:36
Професія муляра є однією з найзатребуваніших професій будівельної галузі. Муляр бере участь у зведенні та ремонті житлових будинків, мостів, промислових та інших споруд із природних та штучних будівельних матеріалів. Станом на 09 березня поточного року, у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості наявні 5 вакансій мулярів. Своїм робітника роботодавці готові платити від 6000 до 9215 грн.