03 Вересня, 2021 р., 15:33
За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у вчителях.
03 Вересня, 2021 р., 15:32
За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині бракує машиністів.
30 Серпня, 2021 р., 10:53
Слюсар-ремонтник – професія широко розповсюджена та затребувана на всіх етапах будівництва, а також при експлуатації будівель і супровідних технічних систем.
26 Серпня, 2021 р., 15:20
За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба в асистентах вихователя дошкільного навчального закладу та асистентах учителя.
18 Серпня, 2021 р., 16:48
Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Фінляндією, Польщею та Естонією для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні реалізується спільна програма «EU4Skills: кращі навички для сучасної України». Програма підтримує реформу освіти з метою зробити навчання таким, що відповідає вимогам ринку праці, та допомогти молоді і дорослим реалізувати власний потенціал.
18 Серпня, 2021 р., 16:46
На вебсторінці регіонального управління Держпраці можна ознайомитись із низкою матеріалів з питань легального оформлення трудових відносин.
12 Серпня, 2021 р., 13:16
Як на вебресурсах державної служби зайнятості отримати інформацію з питань легального застосування найманої праці?
12 Серпня, 2021 р., 11:00
При доборі працівників на заброньовані робочі місця в рахунок квоти осіб з інвалідністю та користування при цьому послугами державної служби зайнятості, роботодавці подають до базового центру зайнятості форму звітності № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)”. У другому розділі форми при цьому проставляється відмітка відносно категорії громадян - інваліди, які не досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.
12 Серпня, 2021 р., 10:58
Відповідно до пункту 4 частини 3 статті 50 Закону України “Про зайнятість населення” роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати територіальним органам державної служби зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії).
12 Серпня, 2021 р., 10:56