28 Квітня, 2021 р., 15:51
28 квітня 2021 року в приміщенні міської ради відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування, а саме: головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Долинської міської ради.
28 Квітня, 2021 р., 13:47
У 2021 році Україна відзначає День охорони праці під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я».
28 Квітня, 2021 р., 09:34
Відбір на четверту Школу лідерів громад розпочато! Заповнити анкету та податися на участь у програмі можна з 15 квітня до 10 травня включно.
27 Квітня, 2021 р., 16:27
27 квітня 2021 року о 16.00 год. у залі засідань міської ради відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому розглядалося питання "Про продовження дії карантину до 30 червня 2021 року та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на території громади з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19".
27 Квітня, 2021 р., 14:33
27 квітня перший заступник міського голови Ольга Гронт провела нараду з питання реалізації субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
27 Квітня, 2021 р., 11:50
27 квітня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради, яке провів міський голова Євгеній Звіздовський. На розгляд порядку денного було винесено 36 питань.
27 Квітня, 2021 р., 10:50
На виконання ухвали Кіровоградського окружного адміністративного суду Долинська міська рада повідомляє, що в Кіровоградському окружному адміністративному суді відкрито провадження в адміністративній справі №  340/70/21, щодо оскарження рішення Долинської міської ради Кропивницького району Кіровоградської області восьмого скликання від 27.11.2020 № 12 "Про затвердження Регламенту Долинської міської ради восьмого скликання"
27 Квітня, 2021 р., 10:48
На виконання ухвали Кіровоградського окружного адміністративного суду Долинська міська рада повідомляє, що в Кіровоградському окружному адміністративному суді відкрито провадження в адміністративній справі №  340/117/21, щодо оскарження рішень Долинської міської ради Кропивницького району Кіровоградської області №13 від 27.11.20 "Про утворення виконавчого комітету Долинської міської ради восьмого скликання",  №15 від 27.11.20 "Про утворення постійних комісій Долинської міської ради восьмого скликання".
26 Квітня, 2021 р., 14:35
26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. На долю Білорусі припало близько 60% шкідливих викидів. Від радіаційного забруднення сильно постраждала також і Росія. Потужний циклон проніс радіоактивні речовини територіями Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Великої Британії, а пізніше – Німеччини, Нідерландів, Бельгії.
26 Квітня, 2021 р., 14:13
Сьогодні, 26 квітня 2021 року відбулася дев’ята позачергова сесія Долинської міської ради восьмого скликання, яку провів міський голова Євгеній Звіздовський.