05 Травня, 2021 р., 10:01
Потреба передати свою земельну ділянку в користування іншій особі може бути обумовлена різними чинниками: від мораторія на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення, який діє в Україні, до небажання власника чи неможливості користувача придбати земельну ділянку тощо. За таких обставин в пригоді як власнику, так і користувачу земельної ділянки стануть договори оренди та емфітевзису.
01 Травня, 2021 р., 21:07
Шановні жителі Долинської громади!
30 Квітня, 2021 р., 15:08
В Долинській громаді продовжено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Таке рішення було прийнято на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації від 27.04.2021 № 6. Воно враховує ситуацію з захворюваністю населення на гостру респіраторну хворобу COVID-19, що склалася на території Долинської територіальної громади, результати оцінки епідемічних показників та вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів, з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).
30 Квітня, 2021 р., 10:59
30 квітня 2021 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради, яке провів міський голова Євгеній Звіздовський. На розгляд порядку денного було винесено 2 питання.
29 Квітня, 2021 р., 10:37
Скликати позачергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради 30 квітня 2021 року о 10.00 годині (м.Долинська, вул. Соборності України, 28).
28 Квітня, 2021 р., 16:31
28 квітня 2021 року відбувся рейд робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
28 Квітня, 2021 р., 16:10
Начальнику КП "Долинське міське комунальне господарство" при Долинській міській раді Олександру Молодиченку завершити опалювальний період 2020/2021 року на об'єктах КНП "Долинська центральна лікарня Долинської міської ради" з 08.00 години 30 квітня 2021 року, зупинивши роботу котелень № 4 міста Долинська.