20 Березня, 2021 р., 20:52
Сьогодні в Долинській громаді відбувся чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2006 р. н. та молодші! Прийняли участь вісім команд.
19 Березня, 2021 р., 16:05
Скликати сьому сесію Долинської міської ради восьомого скликання 02 квітня 2021 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань засідань за адресою м.Долинська, вул. Соборності  України, 28.
19 Березня, 2021 р., 11:38
         Щороку, в третю неділю березня, в Україні святкують День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
15 Березня, 2021 р., 16:28
    18 березня о 10-00 год. в сесійній залі Долинської міської ради (вул. Соборності України, 28)  відбудеться онлайн - семінар, направлений на роз’яснення алгоритмів взаємодії пасічників, аграріїв щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів та інших засобів захисту рослин. В ході наради буде проведено роз’яснювальну роботу стосовно профілактики отруєнь бджіл пестицидами,порядку реєстрації пасік та проведення щорічних весняних протиепізоотичних заходів на пасіках.     Запрошуємо всіх суб’єктів господарювання, що займаються бджільництвом та вирощуванням сільськогосподарських культур взяти участь в семінарі.
15 Березня, 2021 р., 16:24
Головним  управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області  06 квітня 2021 року о 10.00 год. в приміщенні актової зали  за адресою: м. Кропивнинький, вул. Академіка Корольова, 26 відбудуться земельні торги з продажу права оренди на земельні ділянки державної власності розташовані на території  Долинської міської територіальної громади.
15 Березня, 2021 р., 15:50
Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платників податків, так і для податкової служби, зокрема платники податків отримують:
15 Березня, 2021 р., 11:12
15 березня 2021 року в залі засідань міської ради проведено позачергове засідання виконавчого комітетуДолинської міської ради.
07 Березня, 2021 р., 23:56
15 лютого 2021 року, в меморіальному парку Слави, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Афганістану, відбулися заходи за участі воїнів-інтернаціоналістів, громадськості та керівництва міста.
03 Березня, 2021 р., 08:35
Послуга єМалятко: як отримати та перелік документів, які знадобляться