21 КВІТНЯ 2023 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.04.2023 11:14

НА ПОРЯДОК ДЕННИЙ БУЛО ВИНЕСЕНО ТАКІ ПИТАННЯ:

1. Про внесення змін до складу комісії з розгляду заяв із звільнення від плати за соціальне обслуговування, надання соціальних послуг Долинської міської ради.
  2. Про затвердження Положення про порядок виплати компенсації за сплату адміністративного збору за оформлення (в тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України для внутрішньо переміщених осіб, особам з інвалідністю І та ІІ групи, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС І та ІІ категорії, учасникам бойових дій та особам прирівняним до них, (в тому числі учасникам АТО/ООС), ветеранам війни.
  3. Про влаштування дитини у сім’ю патронатного вихователя.
  4. Про влаштування дитини у сім’ю патронатного вихователя.
  5. Про комісію для проведення перевірок військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях Долинської міської територіальної громади.
  6. Про затвердження Положення про добровільні формування цивільного захисту на території громади.
  7. Про затвердження Положення про Долинську місцеву субланку ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області.
  8. Про чергу квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
  9. Про проведення концерту народних аматорських колективів Комунального закладу «Центральний будинок культури Долинської міської ради».
  10. Про проведення благодійних циркових вистав.
  11.  Про проведення вистави.

Більш детально можна ознайомитись ТУТ