28 Червня, 2021 р., 12:58
28 червня 1996 року, Верховна Рада України від імені українського народу, прийняла Основний Закон держави. Конституція увійшла в наше життя як головний гарант державності і демократії, незалежності і соборності України.  Сьогодні наша країна проходить неймовірні випробування, які вимагають від нас мужності і мудрості. Втім, незмінним залишається те, що задекларовано в головному законі країни: Україна є незалежна, демократична, соціальна, правова держава. З нагоди 25-ї річниці Дня Конституції України біля пам’ятника : Захисникам незалежності і сувернітету України, білборду «Герої не вмирають», та погруддя Тарасу Шевченка відбулася традиційна церемонія покладання квітів. Від Долинської територіальної громади в урочистому заході взяли участь перший заступник міського голови Ольга Гронт .
25 Червня, 2021 р., 09:36
 24 червня  2021 року    під головуванням першого заступника міського голови Ольги Гронт проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини міської ради.
25 Червня, 2021 р., 09:26
Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.
25 Червня, 2021 р., 09:21
28 червня 2021 року виповнюється 25-та річниця від прийняття Основного Закону держави та відзначається державне свято – День Конституції України. Вітаю вас з державним святом.
23 Червня, 2021 р., 13:29
Шановні державні службовці Долинщини!
22 Червня, 2021 р., 11:40
18 червня 2021 року відбувся рейд робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
22 Червня, 2021 р., 11:32
Кухарів Кіровоградщини запрошують підвищити кваліфікацію та отримати професію «Кухар судновий»
22 Червня, 2021 р., 09:54
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
22 Червня, 2021 р., 09:48
22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в України