06 Липня, 2021 р., 16:38
06 липня 2021 року під головуванням першого заступника міського голови Ольги Гронт за участю начальника Долинського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" у Кіровоградській області Петра Петруненка, начальника сектору превенції відділення поліції № 1 (м.Долинська) Кропивницького районного управління поліції ГУНП в Кіровоградській області Євгенія Солодовника проведено засідання спостережної комісії при Долинській міській раді.
06 Липня, 2021 р., 13:50
06 липня 2021 року під головуванням заступника міського голови Лілії Бабенко відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.
02 Липня, 2021 р., 17:18
Скликати дванадцяту сесію Долинської міської ради восьмого скликання 16 липня 2021 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань за адресою м.Долинська, вул. Соборності України, 28.
02 Липня, 2021 р., 11:15
02 липня 2021 року в приміщенні Долинської міської ради відбулись урочистості з нагоди свята працівників поліції.
01 Липня, 2021 р., 14:36
Рішенням виконавчого комітету Долинської міської ради від 28 травня 2021 року №144 утворено робочу групу з обстеження ринків, закладів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення та затверджено її склад.
01 Липня, 2021 р., 09:48
Щиро вітаю Вас зі святом – Днем працівника податкової служби України! Створення Державної податкової служби забезпечило функціонування ефективної системи прогнозування та адміністрування податків, одного із фундаментальних завдань влади нашої держави. Слова шани і подяки адресуються тисячам податківців, які демонструють високу професійність, знання справи, громадську мужність і відповідальність, які своєю повсякденною копіткою працею сприяють розв’язанню невідкладних завдань соціально-економічного розвитку країни. Бажаю Вам натхнення в роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки. Від щирого серця бажаю завжди бути на рівні тих складних завдань, які покладаються на Вас, і тим високим вимогам, які визначені для податкової служби законами нашої держави. Здоров’я і творчої наснаги Вам, щастя і добра Вашим сім’ям.
30 Червня, 2021 р., 16:47
Мінрегіон оголошує початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2021 році. До участі запрошуються органи місцевого самоврядування всіх рівнів.
30 Червня, 2021 р., 15:29
В зв’язку з запобіганням виникнення надзвичайних ситуацій в електроенергетиці,  Долинський РЕМ ПрАТ “Кіровоградобленерго повідомляє населення району про проведення планових робіт, спрямованих на збереження життя та здоров`я людей при експлуатації електричних мереж, які будуть проводитись з 1 по 15 липня  2021р. з відключенням електроенергії  за наступним графіком: