04 ЖОВТНЯ  2023 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 04.10.2023 10:06

04 жовтня  2023 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НА ПОРЯДОК ДЕННИЙ БУЛО ВИНЕСЕНО ТАКІ ПИТАННЯ:

Про склад міждисциплінарної команди для захисту прав дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Про внесення змін до складу комісії з надання одноразової матеріальної допомоги особам, які брали та беруть безпосередню участь у бойових діях по забезпеченню національної безпеки і оборони території України з 24 лютого 2022 року.
Про стан готовності об’єктів комунальної власності до роботи в осінньо – зимовий період 2023 / 2024 року.
Про оновлений склад архітектурно – містобудівної ради при відділі житлово – комунального господарства , комунальної власності, транспорту,  благоустрою, містобудування, архітектури та капітального будівництва Долинської міської ради.
Про встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії на опалювальний період 2023 – 2024 року Комунального підприємства «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді.
Про часткове списання матеріального резерву Долинської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Про передачу частини матеріального резерву Долинської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Про чергу квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Більш детально можна ознайомитись ТУТ