Запитуєте-відповідаємо

08 Лютого, 2022 р., 11:48
Ви запитуєте – ми відповідаємо: нові механізми інтеграції малозабезпечених безробітних до праці
12 Жовтня, 2021 р., 09:40
12 Жовтня, 2021 р., 08:36
07 Жовтня, 2021 р., 09:55
28 Вересня, 2021 р., 15:49
Законом України “Про зайнятість населення” встановлено, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) на території України на підставі дозволів, що видаються регіональним центром зайнятості.
27 Вересня, 2021 р., 10:54
Законодавство про зайнятість населення визначає чіткий перелік документів, які подаються для оформлення дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці). Цей перелік регламентовано статтею 42-2 Закону України “Про зайнятість населення”. Він складається із загального комплекту документів та додаткових документів, які подаються для окремих категорій іноземців.
21 Вересня, 2021 р., 13:29
Законодавство про зайнятість населення передбачає, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) на території України на підставі дозволів, що видаються регіональними центрами зайнятості.
17 Вересня, 2021 р., 14:23
Законом України “Про зайнятість населення” встановлено, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) на території України на підставі дозволів, що видаються регіональними центрами зайнятості.
08 Червня, 2021 р., 16:01
Наближається календарне літо. Чимало учнівської та студентської молоді, у т.ч. ті, які не досягли повноліття, замислюються над питанням, де підзаробити під час літніх канікул, аби стати фінансово незалежними.