01 Березня, 2021 р., 08:42
Професії швейної галузі входять до п’ятірки професій, що користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. Це й не дивно, адже потреба у таких фахівцях постійна і має тенденцію до зростання.
01 Березня, 2021 р., 08:38
У березні поточного року безробітні громадяни, які зареєстровані у службі зайнятості, можуть безкоштовно пройти професійне навчання за 35 спеціальностями. Це професії манікюрника, оператора котельні, кондитера, столяра та ін.
22 Лютого, 2021 р., 09:17
Шукаєте роботу? Вам не подобається здобута професія – змінюйте її, ніколи не пізно це зробити. Отримуйте нову професію за сприяння служби зайнятості! Навчання безкоштовне!
18 Лютого, 2021 р., 09:45
Чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна отримати ваучер на навчання? Якщо ні – читайте уважно.
17 Лютого, 2021 р., 09:46
Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.
15 Лютого, 2021 р., 10:02
Мінекономіки підготувало інструкцію, як працівнику самостійно перевірити чи сплачує роботодавець за нього страхові внески.