Комп’ютерна верстка: інтерфейс, функції, інструменти роботи з текстами і зображеннями. Цікаво?

Дата: 10.06.2022 14:30

Вам цікаво, як створюються цифрові макети газет, журналів, книжок, іншої поліграфічної продукції, як розробляються вебсайти? Бажаєте більш поглиблено розібратись у системі персонального комп’ютера та оволодіти новими знаннями у програмах комп’ютерної верстки Microsoft Publisher, Adobe PageMaker, QuarkXPress, Adobe InDesign та комп’ютерної графіки Corel DRАW, Adobe PhotoShop?

Долучайтеся! 14 червня 2022 року стартує професійне навчання за професією «Оператор комп’ютерної верстки», яке проводитимуть викладачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання – 5 місяців.

Для безробітних громадян, зареєстрованих у службі зайнятості, професійне навчання здійснюється безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила ця інформація, зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування або до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28 чи скористайтесь послугами чат-боту державної служби зайнятості у Telegram @DCZWorkNowBbot.

З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у червні 2022 року, можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/3Jdtth5.