Сектор з питань надзвичайних ситуацій, громадської безпеки, цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами

17 Червня, 2021 р., 09:19
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 червня 2021 року № 583 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236" та розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням короновірусної хвороби (COVID-19) від 09 червня 2021 року № 6 "Про внесення змін до розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня від 18 лютого 2021 року №2" з 09 червня 2021 року на всій території області встановлено "зелений" рівень епідемічної небезпеки та діють карантинні обмеження, які передбаченні даним рівнем.
24 Березня, 2021 р., 15:27
Державна служба з надзвичайних ситуацій – 101 або оперативний черговий
24 Березня, 2021 р., 15:19
 З метою забезпечення цивільного захисту населення громади у разі виникнення надзвичайної ситуації міською радою, комунальним підприємством «Долинське міське комунальне господарство» при міській раді нині проводиться активна робота щодо приведення до належного стану захисних споруд цивільного захисту. На сьогодні їх в місті є понад 40, більша частина з них відповідає вимогам.
19 Березня, 2021 р., 14:23
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами) за рішенням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням на території України COVID-19, за результатами щоденної оцінки відповідних ознак епідемічної небезпеки з 19 березня 2021 року на території Кіровоградської області встановлюється "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки та запроваджуються посилені заходи контролю за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів.