Запроваджено "жовтий" рівень епідемічної небезпеки на території громади

Дата: 22.09.2021 18:25

22 вересня 2021 року у залі засідань міської ради відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому розглядалися питання:

1. "Про запровадження "жовтого" рівня епідемічної небезпеки на території громади та забезпечення виконання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19".

2. "Про стан охоплення вакцинацією, зокрема педагогічних та інших працівників закладів освіти, на території громади".

Після розгляду та обговорення даних питань всіма членами комісії та на підставі оцінки протиепідемічних показників встановлено на території Долинської міської територіальної громади з 00 години 00 хвилин 23 вересня 2021 року "жовтий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та запроваджено обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "жовтого" рівня епідемічної небезпеки, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами).

Основною забороною на території громади є:

відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів освіти, в яких не менш як 80 відсотків працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія та ін.