Приватизація майна

11 Листопада, 2020 р., 13:54
Долинська міська рада повідомляє, що підготовлено документи для повторного оголошення електронного аукціону  на право  приватизації комунального майна.
01 Жовтня, 2020 р., 13:52
Долинська міська рада повідомляє, що призначено дату електронних аукціонів на право оренди та  на право приватизації комунального майна.
01 Жовтня, 2020 р., 13:49
Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» від 18.01.2018 № 2269-VIII, Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432, Долинська міська рада повідомляє, що оголошено електронний аукціон.
27 Серпня, 2020 р., 13:46
27 серпня  відбулося засідання органу приватизації територіальної громади м. Долинська - комісії по аукціону та приватизації комунальної власності Долинської  міської ради. За результатами засідання були прийняті наступні  рішення.
21 Липня, 2020 р., 13:42
21 липня   відбулося засідання органу приватизації територіальної громади м. Долинська - комісії по аукціону та приватизації комунальної власності Долинської  міської ради.  За результатами засідання були прийняті певні   рішення.
17 Липня, 2020 р., 14:03
Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності м. Долинська, які підлягають приватизації у 2020 -2021 роках
06 Липня, 2020 р., 13:38
06 липня відбулося засідання органу приватизації територіальної громади м. Долинська - комісії по аукціону та приватизації комунальної власності Долинської  міської ради.