Про  приватизацію комунального майна

Дата: 17.05.2024 14:55

Про  приватизацію комунального майна

Фото без опису   Фото без опису

17 травня    відбулося засідання органу приватизації - комісії по аукціону та приватизації комунальної власності Долинської  міської територіальної громади. На комісії було прийнято накази :

1. Про завершення процесу приватизації об’єкта малої приватизації комунальної власності Долинської міської територіальної громади, а саме: Нежитлове приміщенння № 74, об'єкт нежитлової нерухомості, провулок Братів Клепачів, будинок 12, м.Долинська, Кропивницький район, Кіровоградська область.

2. Про відміну електронного аукціону електронного аукціону з ідентифікатором SPE001-UA-20240511-58440, щодо об’єкту комунального майна - Комплексу будівель та споруд  громадського призначення, до комплексу входять: будівля готелю, загальною площею 860,2 кв.м., та  будівля складу, загальною площею 31,7 кв.м., по вул.Центральна, будинок  151, м.Долинська, Кропивницького району Кіровоградської області.

Додаток:

-Наказ (протокол) № 51-2024 від 17.05.2024 року комісії по аукціону та приватизації комунальної власності Долинської міської територіальної громади;

-Рішення Долинської міської ради від 17.05.2024 року № 5370 «Про виключення з Переліку обєктів комунальної власності Долинської міської територіальної громади, що підлягають приватизації».