Долинська міська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи може отримати ваучер особа, яка отримує пенсію за вислугу років?

Дата: 24.05.2024 10:49
Кількість переглядів: 29

Чи може отримати ваучер особа, яка отримує пенсію за вислугу років?

Фото без опису

Так, може.

Насамперед нагадаємо, що право на отримання ваучера мають, зокрема, особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" пенсійного віку (ст.30 Закону України “Про зайнятість населення”).  Пенсійний вік складає 60 років.

Законодавство про зайнятість населення не передбачає обмежень щодо видачі ваучерів для осіб, які не досягли віку 60 років, але отримують пенсію за вислугу років.

Тож особа, яка отримує пенсію за вислугу років і не досягла ще віку 60 років, має право на отримання ваучера.

Все про отримання ваучерів (у форматі запитань-відповідей) на вебсторінці Державного центру зайнятості, посилання тут https://www.dcz.gov.ua/faq

Є запитання щодо отримання ваучерів на навчання за сприяння Державної служби зайнятості? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів. Контакти тут http://surl.li/emipw


Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь