Долинська міська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи може бути надано мікрогрант особі, яка раніше вже отримала ветеранський грант?

Дата: 15.05.2024 10:18
Кількість переглядів: 9

Чи може бути надано мікрогрант особі, яка раніше вже отримала ветеранський грант?

Фото без опису

Ні, не може.

Насамперед нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 затверджено, серед іншого, Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу (далі – Порядок).

Урядовою постановою від 26 квітня 2024 року № 491 (набрала чинності 4 травня 2024 р.) внесено низку змін до Порядку.

Так, пункт 19 Порядку доповнено положенням, яке дозволяє відмовити  Державному центру зайнятості в наданні мікрогранту у разі, якщо його отримувач отримав грант відповідно до Порядку надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей (ветеранський грант).

Інша інформація щодо отримання мікрогранту доступна на вебсторінці Державного центру зайнятості, посилання тут https://www.dcz.gov.ua/people/micro

Постанова від 26 квітня 2024 року № 491 доступна на урядовому вебпорталі за посиланням   http://surl.li/tlrxm

Є питання щодо отримання мікрогрантів? Звертайтеся за телефоном +38 (093) 478 70 81.

 

Кіровоградська обласний центр зайнятості

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь