Робота для ВПО. Ти потрібен: легкий старт і швидке кар'єрне зростання в NOVUS

Дата: 30.10.2023 11:43

Робота для ВПО. Ти потрібен: легкий старт і швидке кар'єрне зростання в NOVUS

Офіційне працевлаштування, безоплатне навчання та кар'єрне зростання, своєчасна та стабільна заробітна платня, допомога з житлом для іногородніх, безоплатні повноцінні обіди – саме ці умови пропонує мережа супермаркетів європейських стандартів ТОВ «Новус Україна».

Наразі підприємство потребує фахівців за професіями:

Продавець-консультант – 100 вакансій. Розмір заробітної плати12 000 – 15000 грн.

Продавець продовольчих товарів – 100 вакансій. Розмір заробітної плати 14000 – 17000 грн.

Касир торговельного залу -– 100 вакансій. Розмір заробітної плати 14000 – 17000 грн.

Пекар – 30 вакансій. Розмір заробітної плати 19000 – 24000 грн.

Кухар – 30 вакансій. Розмір заробітної плати 16500 – 21000 грн.

Обвалювальник  м’яса - – 30 вакансій. Розмір заробітної плати  20000 – 25000 грн.

Вантажник -  40 вакансій. Розмір заробітної плати 14000 – 17000 грн та інші.

Місце проведення робіт за переважною більшістю вакансій - м. Київ, м. Бровари, м. Вишневе, с. Софіївська Борщагівка, с. Чайки, с. Нові Петрівці, м. Бориспіль, м. Ірпінь, м. Буча.

Підприємство готове взяти на роботу як професіоналів, так і новачків, дозволяє зробити кар'єрний старт для співробітників навіть без досвіду роботи (наприклад, для студентів профільних навчальних закладів).

Що вимагає роботодавець від працівників? Активність, комунікабельність, вміння працювати в команді, неконфліктність, уважність, пунктуальність.

Вас зацікавили ці вакансії і ви готові працювати? Доєднуйтесь до команди фахівців мультиформатної торговельної мережі Novus.

Телефон для комунікації: +38 (066) 5818784

Цікавлять інші вакансії регіону? Їх можна переглянути: