Не маєте досвіду роботи? Не проблема – робота є!

Дата: 01.06.2023 10:01

Не маєте досвіду роботи? Не проблема – робота є!

Шукаєте роботу без вимог до стажу роботи? Роботодавці Кіровоградщини мають 386 пропозицій для працевлаштування. Серед актуальних вакансій: адміністратори, бібліотекарі, вчителі закладу загальної середньої освіти, водії, гірники, кухарі, касири, лікарі, маляри, перукарі, практичні психолог, слюсарі-ремонтники, фахівці із соціальної роботи та багато інших. Заробітну плату пропонують від 3 350 грн (0,5 ставки) до 30 000 грн.

Інформацію про попит на робочу силу/вакансії
роботодавці подали до Кропивницької, Голованівської,  Олександрійської та Новоукраїнської філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, Маловисківського, Знам’янського, Світловодського та Долинського управлінь філій, Благовіщенського, Новоархангельського, Новомиргородського, Петрівського, Компаніївського, Онуфріївського, Вільшанського, Гайворонського, Устинівського   та Бобринецького відділів філій.

Ви шукаєте роботу чи ви роботодавець і у вас є потреба в укомплектуванні вільних робочих місць? До ваших послуг Єдиний портал вакансій – єдина база даних, яка оновлюється в режимі реального часу. Посилання тут https://is.gd/EZ7xmm

З інших питань звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.