На території Долинської міської територіальної громади працює робоча група з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари, лікарські засоби та пальне

Дата: 28.04.2022 08:47

Фото без опису Фото без опису

28 квітня 2022 року робочою групою з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари, лікарські засоби та пальне проведено обстеження об’єктів торгівлі на території сел. Олександрівка, Новоолександрівка та Новогригорівка Друга.

В ході обстеження встановлено значне зростання ціни на крупу гречану – середня ціна складає 106 грн. за 1 кг, а  окремими суб’єктами господарювання встановлено  ціну на групу гречану 118,7 грн. за 1 кг (продається у фасуванні по 800 гр. за ціною 95 грн.).

Про факти зростання цін проінформовано Кіровоградську обласну військову адміністрацію. З суб’єктами господарювання проведена роз’яснювальна робота щодо заборони підвищення цін на період дії воєнного стану.