Держпродспоживслужба інформує

16 Лютого, 2022 р., 14:36
ПРАВО СУБ’ЄКТІВ НАСІННИЦТВА ТА РОЗСАДНИЦТВА НА ПЕРЕВАГУ ПРИ РОЗТАШУВАННІ НАСІННЄВИХ ПОСІВІВ ПЕРЕХРЕСНОЗАПИЛЬНИХ КУЛЬТУР РЕКОМЕНДОВАНІ
08 Лютого, 2022 р., 14:59
02 Лютого, 2022 р., 09:32
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо недопущення спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь під час весняної повені та паводків
24 Січня, 2022 р., 08:54

18 Серпня, 2021 р., 08:32
HACCP  — це система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок під час виробництва та обігу харчових продуктів, - тобто НАССР – це система управління безпечністю харчових продуктів.
13 Серпня, 2021 р., 09:06
Незабаром розпочнеться посів озимих сільськогосподарських культур, тож до початку посівної саме час дізнатися, наскільки якісне насіння буде висіяне під урожай наступного року.
26 Липня, 2021 р., 16:09
З огляду на тісний зв’язок між здоров’ям рослин і охороною навколишнього природного середовища актуальним і перспективним стає використання екологічно безпечних методів боротьби з шкідниками та хворобами. Біологічний метод захисту рослин ґрунтується на використанні живих організмів проти шкідників, збудників хвороб і бур'янів.
14 Липня, 2021 р., 14:50
Збирання врожаю, а особливо з насінницьких посівів – найбільш відповідальний період у технології вирощування зернових культур. Головна вимога при проведенні даного заходу полягає в тому, щоб зібрати біологічний урожай при мінімальних втратах, зберігши високі посівні якості.