Долинське об'єднане управління ПФУ Кіровоградської області

17 Травня, 2021 р., 16:18
Відповідно до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування” Пенсійний фонд України формує та веде реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов`язкового державного соціального страхування (далі – Реєстр застрахованих осіб), за відомостями якого обчислюється страховий стаж, призначаються пенсійні та страхові виплати (з тимчасової втрати працездатності, по безробіттю та інші).
27 Квітня, 2021 р., 10:54
В головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодня працює пряма телефонна «гаряча» лінія. Звертатись за телефоном (0522) 33-04-41.
26 Квітня, 2021 р., 15:20
Станом на 01 квітня 2021 року на обліку в головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області перебуває 5171 особа з числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них до І категорії віднесено 1012 осіб, до ІІ категорії – 2898 осіб, до ІІІ категорії – 1235 осіб, IV категорії – 26 осіб. Із числа постраждалих від Чорнобильської катастрофи І категорії 876 ліквідаторів отримують пенсію по інвалідності відповідно до статті 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (далі – Закон). Середній розмір пенсії ліквідаторів-інвалідів – 8689,94 грн.
22 Квітня, 2021 р., 09:07
Майже 10 тисяч мешканців Кіровоградщини вже перевели в електронний формат свої паперові трудові книжки. Хто може це зробити, як і – головне – навіщо?
19 Квітня, 2021 р., 10:21
Сьогодні пенсіонери Кіровоградщини отримують пенсію як через банківські установи, так і через поштові відділення. Але... Ситуація знімиться з 01 вересня для тих, хто користується послугами саме поштарів. Адже відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України» лише незначна частина пенсіонерів з 01 вересня матиме право одержувати виплати за місцем фактичного проживання, простіше кажучи, вдома.
13 Квітня, 2021 р., 09:25
Обов’язковою умовою набуття права на пенсію є наявність необхідного страхового стажу. А якщо не вистачає стажу? Вихід є!
08 Квітня, 2021 р., 14:17
З 1 квітня 2021 року, згідно із абзацом 5 частини  4 статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, буде проведено перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам, які станом на 1 березня 2021 року набули право на зазначений перерахунок. Таких пенсіонерів в Кіровоградській області налічується 23 тисячі осіб, тобто кожен дев’ятий пенсіонер продовжує працювати.
02 Квітня, 2021 р., 16:19
Відтепер жінки, які народились у період з 1 квітня 1961 року, матимуть право виходу на пенсію у 60 років за наявності у поточному році страхового стажу не менше 28 років.
26 Березня, 2021 р., 14:00