Долинське об'єднане управління ПФУ Кіровоградської області

27 Липня, 2021 р., 16:28
Щодня у головному управлінні працює пряма телефонна «гаряча» лінія. Звертатись за телефоном (0522) 33-04-41.
26 Липня, 2021 р., 09:00
З 01 червня 2021 року розпочато поетапне впровадження електронної форми листків непрацездатності, сформованих на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність, що передбачено Порядком організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 31 березня 2021 року
20 Липня, 2021 р., 09:51
Як відомо, Пенсійний фонд України не стоїть осторонь інновацій, які на етапі модернізації системи надання відомчих послуг, привнесли відповідні корективи до традиційних форм подання документів для призначення пенсії.
13 Липня, 2021 р., 14:05
29 червня 2021 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.
01 Липня, 2021 р., 16:54
В головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодня працює пряма телефонна «гаряча» лінія. Звертатись за телефоном (0522) 33-04-41.
16 Червня, 2021 р., 15:44
10 червня 2021 року набрав чинності Закон України, яким запроваджено облік трудової діяльності працівника в електронній формі в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі – Реєстр застрахованих осіб).
28 Травня, 2021 р., 13:15
Сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв'язку з його смертю, виплачується по місяць смерті включно членам його сім'ї, які проживали разом з пенсіонером на день його смерті (стаття 52 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”), у тому числі непрацездатним членам сім'ї, зазначеним у частині другій статті 36 згаданого Закону, які знаходилися на його утриманні, незалежно від того, проживали вони разом з померлим пенсіонером чи не проживали.
27 Травня, 2021 р., 08:56
20 Травня, 2021 р., 08:52
Перерахунок працюючим пенсіонерам проводиться щороку з 01 квітня. Підставою для його проведення є дані про доходи тих пенсіонерів, які працюють, за останні 24 місяці.