Дата: 18.10.2024 14:12

Фото без опису   Фото без опису

17 жовтня 2024 року під головуванням першого заступника міського голови Наталії Терентьєвої відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю головного державного інспектор Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці та керівника комунального підприємства.

На засіданні обговорили питання заборгованості із заробітної плати на підприємстві комунальної форми власності, причини її виникнення. Вислухали пропозиції та зауваження членів комісії, а також обговорили основні проблеми, що існують у підприємства щодо питань, які розглядалися.

Працівники мають вчасно отримувати заробітну плату, особливо у такий важкий час, на цьому наголосила під час засідання перший заступник міського голови Наталія Терентьєва.

За результатами засідання сторони домовилися про подальшу взаємодію з розв’язання питання погашення заборгованості із заробітної плати, та намітили шляхи її ліквідації.