Проведено засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Долинська

Дата: 08.07.2024 17:06

Фото без опису   Фото без опису

08 липня 2024 року о 14:00 годині під головуванням першого заступника міського голови Наталії Терентьєвої  відбулося засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Долинська.

Конкурс проведено з метою призначення управителя багатоквартирним будинком, в якому не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники якого не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

На участь у конкурсі надійшли документи від одного претендента Комунального підприємства «Комфортне місто» при Долинській міській раді. За підсумками засідання єдиного учасника-претендента визнано переможцем.

Детальна інформація про управителя (повне найменування управителя, його контактні телефони, номер та дату укладення договору, ціну послуги) буде оголошена згодом.